7/24 Aydın Otomasyon Destek Hattı+90 262 502 18 74

AYDIN OTOMASYON MAKİNA

HakkımızdaAydın Otomasyon Makina San. Tic. LTD. ŞTİ. olarak markamız ile ERW Brou-Profil ve Yasıı Çelik Mamulleri üretim hatlarında kullanılan ileri teknoloji gerektiren (Yazılım, Servo Motorlu Sistemler, yüksek Frekans Uygulamaları ve Otomasyon Sistemleri) makinelerin imalatını yapmaktayız. Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; Gebze'nin bütün bölgelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Şirket Tarihçesi

"Genç ve dinamik yapısıyla iş hayatına adım atan Aydın elektrik otomasyon; otomasyon sistemleri, makina arızaları, makina bakımları ve her türlü parça tedarik hizmetiyle faaliyet göstermektedir..."

Vizyonumuz & Misyonumuz

Yenilikçi ve teknolojik uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve sektördeki tüm beklentileri karşılamak için yoluna durmadan devam etmektedir...

Her yıl yükselen bir grafikle ürün çeşitliliğini arttırmayı hedefleyen firmamız başarısını aynı zamanda yurtiçi ve yurt dışında aynı güvenilirlikteki firmalarla çalışmasına borçludur.

Hedeflerimiz

1) Gelişen teknolojileri takip ederek optimum çözümleri bulmak.

2) Rekabet ortamında sürekli gelişme ve iyileşmeye açık olmak.

3) Mesleki eğitim ve iş güvenliği eğitimleriyle iş gücü etkinliğimizi arttırmak.